بازدید مدیریت عامل لیزینگ صنعت و معدن از شعبه کرمان

سلسله بازدیدهای مدیر عامل لیزینگ صنعت و معدن از شعب شرکت در راستای توسعه و گسترش سطح عملیات شرکت از تاریخ 18 اردیبهشت ماه 1403 با بازدید از شعبه اصفهان آغاز گردید و در ادامه در روز یکشنبه 23 اردیبهشت 1403 ایشان همراه با عضو هیات مدیره و معاون اجرائی شرکت از شعبه کرمان بازدید به عمل آوردند.

در این دیدار مدیر شعبه کرمان پس از قدردانی از حضور جناب آقای دکتر احمدوند در این شعبه ،گزارشی از عملکرد این شعبه در حوزه ی بازاریابی ، تسهیلات پرداختی و وصول مطالبات از ابتدای سال مالی 1403 و همچنین برنامه عملیاتی شعبه در سال جاری ارائه نمود.

جناب آقای دکتر محمد رحیم احمدوند پس از استماع گزارش عملکرد شعبه با اشاره به نقش مهم و استراتژیک شعب در پیشبرد اهداف عملیاتی بالاخص در استانهای صنعتی کشور به بیان و ابلاغ اهداف عملیاتی شرکت در سال مالی جاری پرداختند و خاطرنشان کردند که شرکت در نظر دارد برای افزایش سهم و نفوذ بازار خود در بازار صنعت لیزینگ همزمان با افزایش سرمایه و همچنین استفاده از اهرم مالی در ساختار مالی شرکت ، حجم عملیات خود را در بازارهای قابل اتکا از لحاظ مالی به صورت هدفمند افزایش دهد .

در این سفر طی جلسه ای که در محل شرکت کرمان دیزل در استان کرمان با حضور مدیران ارشد این شرکت تشکیل شد مسائل فی مابین دو شرکت مورد بحث و بررسی قرا گرفت و در راستای گسترش فعالیتها و تسریع در  انجام آنها طی سال جاری تصمیمات لازم اتخاذ و جهت پیگیری و اجرا به حوزه های ذیربط ابلاغ گردید .

 در پایان جناب آقای دکتر احمدوند از پرسنل خدوم شعبه کرمان که توانسته اند با تلاش و همت خود سالهای متمادی جایگاه اول را در رتبه بندی شعب به خود اختصاص دهند ، تقدیر و تشکر نمودند

پیام بگذارید