همایش سالانه شعب لیزینگ صنعت و معدن

همایش سالانه شعب لیزینگ صنعت و معدن در تاریخ 1403/02/05 با حضور مدیر عامل ، برخی از اعضای هیات مدیره ، معاونین ، مدیران دفتر تهران  و مدیران شعب در مجموعه رفاهی بانک صنعت و معدن واقع در تهران برگزار گردید.

این مراسم با سخنرانی مدیر عامل در راستای تبیین اهداف سازمانی آغاز شد . جناب آقای دکتر احمدوند ابتدا به مرور اهم اقدامات صورت پذیرفته در سال گذشته در شرکت پرداختند و در ادامه با اشاره به جایگاه والای منابع انسانی در موفقیت شرکت ها و همچنین رشد و توسعه جوامع به ضرورت حفظ حرمت و منافع ایشان اشاره نمودند و بیان داشتند شرکت جایگاه خود را مدیون تلاش و پشتکار پرسنل خدوم خود بوده و تحقق سیاست های جدید شرکت جهت توسعه فعالیت های عملیاتی ، همت و تلاش مضاعف ایشان را می طلبد .

یکی از اهداف این دیدار، تجلیل از شعب برتر شرکت بود. شرکت لیزینگ صنعت و معدن سالانه عملکرد شعب خود را با شاخص هایی مربوط به حوزه های بازاریابی، پذیرش و اعطای تسهیلات، اعتبارسنجی، وصول مطالبات معوق و …. رتبه بندی می نماید . براساس آخرین رتبه بندی شعب که بر مبنای عملکرد شعب در سال مالی 1402 صورت پذیرفته، سه شعبه کرمان، اصفهان و ساری به ترتیب در جایگاه های اول تا  سوم قرار گرفتند.

پس از برگزاری جلسه پرسش و پاسخ جهت هماهنگی های بیشتر بین شعب و دفتر تهران ، جناب آقای دکتر احمدوند با اهدای هدایای شعب برتر، جلسه را به پایان رساندند.

 

پیام بگذارید