حضور شرکت لیزینگ صنعت و معدن در دوازدهمین نمایشگاه بانک، بورس و بیمه

نمايشگاه بورس، بانک و بیمه که به عنوان بزرگترين رويداد ايران در زمينه بورس، بانک و بيمه كه سالانه با حضور جمع كثيري از شركتهاي توانمند داخلي و خارجي در زمينه بورس، بانک و بيمه برپا مي‌گردد، فرصت بسيار مغتنمي است تا شركتهاي فعال، دستاوردها و خدمات خود را در معرض بازديد دست‌اندركاران و متخصصان اين عرصه قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضاي بازارها و سمت و سوي رشد اين عرصه، فعاليتها و نوآوري هاي آتي خود را معرفي نمايند. این نمایشگاه با حضور سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری رئیس جمهور؛ فرهاد دژپسند، وزیر امور اقتصادی و دارایی؛ عباس معمارنژاد، معاون بانک و بیمه وزارت امور اقتصادی و دارایی؛ اکبر کمیجانی، قائم مقام بانک مرکزی؛ غلامرضا سلیمانی، رئیس کل بیمه مرکزی و شاپور محمدی، رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار در محل نمایشگاه بین‌المللی تهران آغاز به کار کرد. در این نمایشگاه آخرین دستاوردهای صنعت بانکداری، بیمه و بازار سرمایه با حضور بیش از 320 شرکت داخلی و خارجی به نمایش گذاشته شد.

این رویداد به عنوان مهمترین و معتبرترین رویداد مالی کشور در سطح منطقه شناخته شده و با مشارکت گسترده فعالان، کارشناسان  و متخصصان بازار مالی مواجه شده است.                           

نمایشگاه بانک، بورس و بیمه ارتقای سواد مالی، فرهنگ‌سازی و آشنایی اقشار مختلف جامعه با بازار سرمایه و نیز انتقال آخرین اطلاعات در حوزه تکنولوژی‌های مالی را دنبال می‌کند. در این راستا شرکت لیزینگ صنعت و معدن نیز در تاریخ 2 الی 5 اردیبهشت ماه در این نمایشگاه با هدف آشنایی با آخرین دستاوردهای بازار سرمایه و بازاریابی و ارائه خدمات به مشتریان و  انجام مسئولیت اجتماعی خود در این عرصه، حضور داشت.

پیام بگذارید