افتخارات

صدور مجدد گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت شرکت لیزینگ صنعت و معدن(سهامی عام)
تحت استانداردISO9001:2015

با توجه به استقرار و نگهداری سیستم مدیریت کیفیت در شرکت لیزینگ صنعت و معدن و فرا رسیدن مرحله ارزیابی این استاندارد، ممیزی سیستم مدیریت کیفیت شرکت لیزینگ صنعت و معدن در دی ماه سال 1400 توسط ممیزین TÜV Interceret آلمان انجام پذیرفت. در این راستا با انجام موفقیت آمیز مميزي سیستم مدیریت کیفیت شرکت لیزینگ صنعت و معدن(سهامی عام) تحت استانداردISO9001:2015 و با استناد گزارش مميزان و به واسطه تداوم فعاليت ها در مسير شاخص هاي تعيين شده و دستيابي به رشد مطلوب، گواهينامه مربوطه مجددا ً با اعتبار سه ساله صادر گردید.

صدور مجدد گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت شرکت لیزینگ صنعت و معدن(سهامی عام)
تحت استاندارد ISO9001:2015

با توجه به استقرار و نگهداری سیستم مدیریت کیفیت در شرکت لیزینگ صنعت و معدن و فرا رسیدن مرحله ارزیابی این استاندارد، ممیزی سیستم مدیریت کیفیت شرکت لیزینگ صنعت و معدن در بهمن ماه سال ۱۳۹۷ توسط ممیزین TÜV Interceret آلمان انجام پذیرفت. در این راستا با انجام موفقیت آمیز مميزی سیستم مدیریت کیفیت شرکت لیزینگ صنعت و معدن(سهامی عام) تحت استاندارد ISO9001:2015 و با استناد گزارش مميزان و به واسطه تداوم فعاليت ها در مسير شاخص های تعيين شده و دستيابی به رشد مطلوب، گواهينامه مربوطه مجددا ً با اعتبار سه ساله صادر گردید.

با پايان يافتن مميزي عملكردهاي مبنايي مد نظر استاندارد ISO9001:2015 در زمينه سیستم مديريت كيفيت طي جلسه ای گزارش ممیزین از روند اقدامات لیزینگ صنعت و معدن اعلام و تاكيد شد كه به واسطه انطباق شرايط موجود با خواسته های مد نظر اين استاندارد، گواهينامه  مربوطه از طرف مجموعه TÜV Saarland آلمان تا سال ۲۰۲۲ میلادی تمديد می گردد.

واحد نمونه صنعتی و اقتصادی (1397)

انتخاب شرکت لیزینگ صنعت و معدن(سهامی عام) به عنوان واحد نمونه صنعتی و اقتصادی طی ارزیابی های صورت گرفته از بین واحدهای منتخب ارزش آفرین سال 97 و همچنین تقدیر و تشکر ویژه وزیر محترم صنعت معدن و تجارت جناب آقای دکتر شریعتمداری از مدیرعامل مجموعه؛ را به جناب آقای مهندس علیرضا اسدپور و تمامی پرسنل خدوم لیزینگ صنعت و معدن تبریک و تهنیت عرض می نماییم.

تنها شرکت لیزینگ ایرانی عضو انجمن بین المللی لیزینگ و مالی (IFLA )

موسسه IFLA (International Finance and Leasing Association) در سال ۱۹۶۵ با هدف ترویج فرهنگ لیزینگ و توسعه آن به عنوان یکی از مطلوب­ترین روش­های تأمین مالی و فراهم نمودن بستر مناسبی برای تحقیق پیرامون این موضوع، تبادل اطلاعات، تجربیات، دانش و ایده­های شرکت­های لیزینگ تأسیس شده است. درصورت احراز شرایط از هر کشور تنها یک عضو به عضویت پذیرفته می­شود. در حال حاضر ۲۰  شركت از کشورهاي مختلف در این موسسه عضو هستند. اعضای IFLA در چهار کارگروه تخصصی منابع انسانی، بازاریابی، فرایندها و تکنولوژی و مدیریت ریسک فعالیت نموده و تجربیات خود را در سمینار و کنفرانس ­ها جمع­ آوری و در اختیار سایر اعضاء قرار می­دهند.

شرکت لیزینگ صنعت و معدن از تیر ماه سال ۱۳۸۵ پس از حضور در یکی از اجلاس IFLA ، معرفی شرکت متبوع و شرح شرایط اقتصادی کشور و صنعت لیزینگ ایران جهت عضویت موسسه مذکور پذیرفته شد. عضويت در اين موسسه مزاياي بسياري براي اعضا آن خواهد داشت و براساس اظهارات موسسه IFLA شركت هاي ايراني بسياري تمايل به عضويت در آن دارند. يكي از اقداماتي كه در پايان كنفرانس انجام مي­شود ارزيابي حضور فعال اعضاء در كنفرانس است و لذا حضور در كنفرانس­هاي IFLA  در تداوم عضويت اعضا موثر مي ­باشد.

انتخاب شرکت لیزینگ صنعت و معدن (سهامی عام) به عنوان واحد نمونه و ارزش آفرین صنعتی و اقتصادی (1397)

شرکت لیزینگ صنعت و معدن در پنجمین گردهمایی مسئولین دولت و مدیران بنگاه‌های برتر اقتصادی ایران که با حضور وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی، رییس شورای رقابت، رییس سازمان ملی بهره‌وری ایران و جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، دوشنبه 11 تیرماه 1397 در مرکز همایش‌های بین المللی صدا و سیما برگزار شد حضور به عمل رسانید. در این گردهمایی از برندهای شایسته ملی که شرایط موردنظر کمیته علمی و ارزیابی مراسم را احراز نمودند در قالب اعطای جوایز در سه محور و با عناوین نشان عالی برند ارزش آفرین ملی، نشان لیاقت مدیریت و کارآفرینی و نشان زرین اعتماد مصرف کننده قدردانی شد.
در این همایش که با عنوان برند ملی ، اقتدار ملی و با حضور بیش از صد برند برتر کشور در حوزه های مختلف برگزار شد؛ در بخش انجام طرح های توسعه ای قابل قبول با رویکرد کار آفرینی و همچنین ایجاد اشتغال پایدار، رهبری بازار و پیشتازی در صنعت لیزینگ به اذعان فعالان و صاحبنظران و با ارائه اسناد مثبته و مستدل، از فعالیت‌های شرکت لیزینگ صنعت و معدن در تثبیت جایگاه برند لیزینگ در کشور، قدردانی و نشان برتر “برند ملی، اقتدار ملی” به این شرکت اهدا گردید.

همایش ملی لیزینگ، توسعه اقتصادی ، تولید و اشتغال (1396)

چهارمین همایش لیزینگ و اولین همایش ملی لیزینگ، توسعه اقتصادی، تولید و اشتغال در روز چهارشنبه 29 آذرماه سال 1396 با هدف بررسی راه‌های توسعه صنعت لیزینگ در ایران و روش‌های جدید تأمین مالی بنگاه‌های اقتصادی در دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار شد.

در این همایش وزارت صنعت معدن و تجارت، معاونت مسکن وزارت راه، مسکن و شهرسازی، سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران، راه آهن جمهوری اسلامی ایران، اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی، موسسه مطالعات و پژوهش های بازرگانی وزارت صنعت ، گروه خودروسازی سایپا و ایران خودرو و تعدادی از شرکت های بزرگ لیزینگ حضور داشتند.

در این راستا نمایشگاه جانبی در کنار برگزاری همایش با حضور 25 شرکت لیزینگی و بیمه ای نیز برگزار گردید که شرکت لیزینگ صنعت و معدن نیز با برپایی غرفه در این خصوص حضور پررنگی بعمل رسانید.

کسب ۳ نشان و استاندارد برتر ملی و بین‌المللی لیزینگ صنعت و معدن (سهامی عام) در هشتمین اجلاس آیتِک (1396)

لیزینگ صنعت و معدن(شرکت سهامی عام) در هشتمین اجلاس مدیران و روسای شرکت‌های بزرگ تولیدی و خدماتی نمونه سراسر کشور (ITEC) که با حضور مقامات و مسوولان کشوری مورخ ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ در مرکز همایش های بین المللی سازمان صدا و سیما برگزار شد، موفق به کسب ۳ نشان افتخار شد. در هشتمین اجلاس روسای آیتک نایب رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل محترم شرکت لیزینگ صنعت و معدن، جناب آقای مهندس علیرضا اسدپور نشان ملی نبوغ و مدیریت ایرانی در صنعت لیزینگ را دریافت کرد. همچنین در این مراسم شرکت لیزینگ صنعت و معدن با توجه به دستاوردها، سوابق موفق و افتخارات کسب نموده خود طی 40 سال فعالیت در عرصه لیزینگ کشور و پس از ارزیابی های برون سازمانی صورت گرفته مطابق با شاخص های بین المللی؛ مفتخر به دریافت لوح استاندارد و جایزه بین‌المللی (FCS-Leasing Services Award)  شهرت، اعتبار و خدمات برتر در صنعت لیزینگ از سوی اتحادیه اروپا (European Union) و نشان طلایی برترین ارائه دهنده تسهیلات ویژه و حامی تولیدات داخلی شد.

انتخاب شرکت لیزینگ صنعت و معدن بعنوان برند شایسته ملی کشور (1396)

دومین طرح وکنگره سراسری نشان شایسته ملی بعنوان بزرگترین گردهمایی صاحبان و خالقان برند کشور با همکاری دفتر حمایت از مالکیت صنعتی وزارت صنعت، معدن و تجارت و سایر دستگاه های اجرایی کشور و با شرکت سازمان های دولتی و تشکل های علمی، صنعتی و اقتصادی و جمعی از کارآفرینان و نخبگان صنعت و اقتصاد، مقامات عالی رتبه نظام و صاحب نظران و اندیشمندان عرصه مدیریت و برند کشور در دوم آذر ماه سال 1396 در سالن همایش های سازمان اسناد و کتابخانه ملی برگزار گردید.

در این همایش شرکت لیزینگ صنعت و معدن با توجه به عملکرد مناسب خود در زمینه مشتری مداری و ارزیابی های صورت گرفته براساس میزان رعایت شاخصه های لازم برای اعتماد به برندهای خوشنام کشور با محوریت انجام طرح های توسعه ای قابل قبول با رویکرد کار آفرینی و ایجاد اشتغال پایدار، رهبری و پیشتازی در حوزه صنعت لیزینگ کشور و همچنین اصالت، قدمت و صیانت از نام تجاری خود (با بیش از 40 سال تجربه)؛ بعنوان برند ملی موفق انتخاب و توانست مدال ویژه پنج ستاره ملی را بعنوان بالاترین سطح نشان رضایتمندی و اعتماد مشتریان را کسب نماید.

ورود به بازار اول بورس اوراق بهادار

در سال همت و كار مضاعف و با توجه به حفظ روند مثبت فعاليت‏ها و ارائه به موقع و مناسب گزارش‏ها به بورس، به موجب مصوبه‏ ی بيست و سومين جلسه ‏ی هيئت پذيرش اوراق بهادار مورخ 3 خرداد 1389 و در راستاي اجراي ماده ‏ی 13 دستورالعمل پذيرش اوراق بهادار در بورس اوراق بهادار تهران (مصوب 1 دي 1386 هيئت مديره ‏ی سازمان بورس و اوراق بهادار)، شركت ليزينگ صنعت و معدن از بازار دوم به تابلو فرعي بازار اول منتقل شد.

مديريت شركت ليزينگ صنعت و معدن ضمن تبريك اين موفقيت به مجموعه سهامداران و كاركنان، اميد آن را دارد تا با تلاش هر چه بيشتر و تداوم روند گذشته، بتواند جايگاه بدست آمده را حفظ و در ارتقاء آن بكوشد.

ششمين همايش نوآوری و عدالت اقتصادی (1392)

ششمين همايش نوآوري و عدالت اقتصادي با محوريت “اقتصاد مقاومتي”، به منظور معرفي نوآوران برتر سال 1392 و مديران برتر اجرايي كشور با اعطاي نخستين دوره جايزه ملي نشان اجراي برتر (ناب) در تاريخ 13 اسفندماه 92 برگزار شد.
در اين همايش كه محسن رضايي دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام، محمدرضا باهنر نايب رئيس مجلس شوراي اسلامي،حجت الاسلام احمدي ميانجي معاون قوه قضاييه و رئيس مركز امور شوراهاي حل اختلاف، سيد ابريشمي معاون وزير صنعت و تجارت و همچنين رئيسان و نمايندگان بيش از 100 بنگاه برتر اقتصادي كشور و اصحاب رسانه حضور داشتند، به لزوم بررسي راهكارهاي تحقق اقتصاد مقاومتي و نيز تقدير از توليدكنندگان، صنعتگران و برگزيدگان اين حوزه پرداختند. همچنين به جهت فعاليت ها و دستاوردهاي بي نظير حضرت حجت الاسلام و المسلمين احمدي ميانجي معاون رئيس قوه قضائيه و رياست مركز امور شوراي حل اختلاف كشور، نخستين جايزه ملي افتخاري نشان زرين اجراي برتر (ناب) را به پاس تلاش مجاهدانه در اجراي منويات مقام معظم رهبري با حضور مسئولان، اعضاي شوراي سياست گذاري، فرهيختگان و مديران حماسه ساز اقتصادي كشور به ايشان اهداء گرديد.
شايان ذكر است، مديرعامل شركت ليزينگ صنعت و معدن نيز با جمعي از معاونين و مديران خود به عنوان اسپانسر در اين همايش حضور يافتند.

دریافت جایزه توانمندسازی منابع انسانی ایران (1392)

از ميان 41 شركت حاضر در ششمين دوره جايزه منابع انساني ايران تنها 10 شركت موفق به دريافت جايزه شدند. در اين ميان شركت ليزينگ صنعت و معدن نيز با همكاري گروهي متشكل از پرسنل اداري، تحقيق و توسعه، مالي و انفورماتيك موفق به كسب اين جايزه گرديد. پس از تهيه اظهارنامه فرايند مميزي توسط تيم كارشناسان بنياد توانمندسازي منابع انساني در محل سازمان انجام و در نهايت شركت ليزينگ صنعت و معدن موفق به دريافت گواهينامه سطح3 سازمان يادگيرنده شد.

کنگره مدیران برتر ایران سال 1390

هجدهمین کنگره ملی مدیران برتر ایران، ششم مرداد ماه با حضور مدیران برتر صد شرکت ایرانی و سخنرانی معاون ریاست جمهور، نماینده و عضو کمیسیون اقتصادی مجلس و دبیر انجمن مدیریت کیفیت ایران در سالن همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار شد. در این کنگره دکتر مهدی جمالی ، مدیرعامل شرکت لیزینگ صنعت و معدن، به عنوان مدیر برتر انتخاب و از سوی معاون رییس جمهور مفتخر به دریافت تندیس شدند.

لیـزینـگ صنعـت و معـدن (سهامی عام) دارای نیم قـرن تجـربه و پیشـگام در صنعـت لیـزینـگ